[object Object] flag

Trenowali z nami

Nasi Goście

Przez wiele lat trenowało u nas wiele utytułowanych zawodników występujących na największych zawodach sportowych. Regularnie prowadzimy seminaria na których nasi goście uczą najnowszych i najskuteczniejszych technik.

Piotr Strus

Piotr Strus to utytułowany zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA), weteran KSW obecnie walczący dla organizacji ACA i na co dzień reprezentujący WCA. Piotr to stały gość w Dragon's Den Fight Club gdzie od wielu lat trenuje jiu-jitsu pod okiem trenera Krzysztofa Łukaszewicza. Piotr po raz pierwszy zawitał w naszym klubie w 2012 przygotowując się do walki z Krzysztofem Kułakiem. Od tamtego czasu regularnie dzieli z nami matę a na swoim koncie ma zwycięstwa między innymi nad Mattem Horwitchem, Andym DeVentem, Nikola Dipchikovem czy Fernando Gonzalezem.

Jose Olimpio aka Ze Radiola

Jose Olimpio da Rocha znany jako Ze Radiola to legenda brazylijskiego jiu-jitsu i trener wielu mistrzów świata BJJ, między innymi pięciokrotnego złotego medalisty Worldsów Braulio Estima czy Otavio Souza. Jest założycielem Ze Radiola Team Association, jednej z największych i najlepszych drużyn BJJ na świecie, do której należy również Dragon's Den. Ze Radiola odwiedził nas w 2018 i w 2019 i poprowadził seminaria dla dzieci i dorosłych.

Copyright © Dragon's Den Fight Club 2021

Klauzula RODO