[object Object] flag

Trenowali z nami

Nasi Goście

Przez wiele lat trenowało u nas wiele utytułowanych zawodników występujących na największych zawodach sportowych. Regularnie prowadzimy seminaria na których nasi goście uczą najnowszych i najskuteczniejszych technik.

Jose Olimpio aka Ze Radiola

Jose Olimpio da Rocha znany jako Ze Radiola to legenda brazylijskiego jiu-jitsu i trener wielu mistrzów świata BJJ, między innymi pięciokrotnego złotego medalisty Worldsów Braulio Estima czy Otavio Souza. Jest założycielem Ze Radiola Team Association, jednej z największych i najlepszych drużyn BJJ na świecie, do której należy również Dragon's Den. Ze Radiola odwiedził nas w 2018 i w 2019 i poprowadził seminaria dla dzieci i dorosłych.

Max Carvalho

Maximiliano Carvalho to czarny pas pod Jose Olimpio (Ze Radiola), który był jego nauczycielem od samego początku przygody z jiu-jitsu. Brazylijczyk mieszkający od 2004 roku na Węgrzech ma na swoim koncie liczne medale z najważniejszych europejskich i światowych zawodów BJJ w tym tyły Mistrza Europy IBJJF. Max jest przedstawicielem Ze Radiola Team Association na Europę oraz założycielem i głównym trenerem ZR Team Hungary.

Gabriel Sousa

Joao Gabriel Souza reprezentuje ZR Team i jest jednym z czołowych światowych zawodników BJJ wagi lekkiej. W kolorowych pasach wygrywał IBJJF Worlds, jako czarny pas zdobywał medale na Mistrzostwach Europy, Mistrzostwach Świata, Panamsach czy Abu Dhabi Wold Pro. Na co dzień mieszka i trenuje w Kalifornii.

Marcin Held

Polski zawodnik MMA, posiadacz czarnego pasa w brazylijskim jiu-jitsu. Mistrz Polski Bjj i mistrz europy w grapplingu. Zawodnik Bellator MMA w latach 2011–2016. Od sierpnia 2016 do marca 2018 zawodnik największej federacji MMA na świecie UFC.

Marcin "Różal" Różalski

Marcin Różalski, aka "Różal" był jako amator wielekrotnym medalistą mistrzostw Polski i Europy w kickboxingu. W swojej zawodowej karierze był między innymi Mistrzem Świata ISKA i WKA w formule K-1. Na swoim koncie ma łącznie kilkadziesiąt zawodowych pojedynków w formule kick, K-1, muay thai, MMA (pas mistrzowski KSW), boksie w rękawicach i na gołe pięści. W Dragon's Den Marcin poprowadził seminarium z muay thai.

Zbigniew Tyszka

Zybi Tyszka to założyciel i główny trenere klubu Piranha Gdynia, jeden z najbardziej utytułowanych i najlepiej rozpoznawalnych zawodników i trenerów na polskiej scenie grapplingowej. Wielokrotny mistrz Polski i mistrz Europy ADCC. Specjalista w dźwigniach na nogi i entuzjasta maceliftingu.

Kamil Wilk

Jeden z najlepszych polskich grapplerów, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Europy ADCC, specjalista w dźwigniach na nogi. Kamil gościł do tej w Dragon's Den trzy razy i z pewnością zaprosimy go jeszcze wielokrotnie.

Piotr "Bagi" Bagiński

Założyciel i główny trener Berserkers Team Szczecin, od lat najmocniejszej drużyny BJJ i submission wrestling w Polsce. Wielokrotny medalista Mistrzostw Europy i Polski w brazylijskim jiu-jitsu IBJJF, ADCC i grapplingu. Trener kadry Polski w grapplingu i JuJitsu Newaza. Weteran MMA, trener zawodników takich jak Michał Materla, Tomasz Narkun czy Paweł Nędzi.

Marcin "Bomba" Bandel

Czarny pas brazylijskiego jiu-jitsu pod Robertem Drysdalem, multimedalista zawodów grapplingowych w formule NoGi znany ze zwycięstw w ADCC w Polsce i Europie, aktywny zawodnik MMA z rekordem 21-7-1 .

Daniel Wrześniewski

Współzałożyciel klubu Złomiarz Team. Czarny pas bjj od 2012 roku pod Vagner „Boca” Guimaraes. Ze sportem związany od 7 roku życia, zaś z samym BJJ od 15 lat. Doświadczony trener i zawodnik. Multimedalista polskiej jak i zagranicznej sceny BJJ. Na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego. Ceni sobie wytrwałość i ciężką pracę.

Copyright © Dragon's Den Fight Club 2021

Klauzula RODO